050-6989006

הכל יחסים

הכל יחסים

אימון למערכות יחסים הוא תהליך – מטרתו להביא אותנו לתוצאה הרצויה עבורנו

כאשר ספורטאי מתאמן מטרתו היא להיות הטוב ביותר, למשל אצן – מטרתו לסיים את המרוץ בזמן הטוב ביותר, כלומר, הוא יתאמן על הטכניקה שלו, על אופן הריצה והנשימות, על מנת לשבור את השיא שלו כל פעם מחדש.

כך גם בחיים, לכל אחד ואחת מאיתנו יש מטרה שאליה אנחנו רצים. על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר עלינו להתאמן על פעולות מסוימות שיביאו אותנו למטרה.

תהליך האימון נקבע לפי מטרה, מכיוון שלכל אחת מטרה שונה, כל אחת מגיעה למטרה שלה בדרכים אחרות, מה שהופך את תהליך האימון לייחודי.

אני מתאימה את התהליך לפי הצורך שלך, כך שתקבלי בדיוק את מה שאת זקוקה לו.

לתהליך אימון למערכות יחסים מגיעים בדרך כלל מכמה מקומות בחיינו:

  1. מתוך הבנה שאין בידינו את היכולת לעשות את השינוי לבד. 
  2. מתוך הבנה שהתקשורת הבין אישית שלי כיום לא מקדמת אותי לעבר המטרה שלי.
  3. מתוך כאב, תסכול, תחושת חוסר אונים ורצון לקבל תמיכה רגשית. 

כאשר לכל המקרים אותו צורך – לצאת מהתקיעות ולצמוח למקומות חדשים ולבנות מערכות יחסים בריאות ונכונות. 

מה קורה בתהליך אימון למערכות יחסים?

בתהליך אימון למערכות יחסים ניתן להגיע לבד או עם האדם איתו אני רוצה לשפר את התקשורת שלי: הורה ובן/בת, אחים, בני זוג וכו'. תוך כדי המפגשים  אתם  עוברים תהליך רגשי בו אתם מבינה מה הוא המקום בו אתם נמצאים כיום, אנחנו מגדירים ביחד את המטרה שאליה אתם רוצים להגיע ומתחילים לצעוד את הדרך.

בתחילת התהליך אתם נמצאים בלמידה מתמדת, ככל שאתם מתקדמים, תלמדו יותר טכניקות וכיצד לתקשר בצורה בריאה ונכונה יותר, אנחנו אט אט נטמיע כלים אילו בחייכם עד שהם ירגישו לכם נוחים וחסרי מאמץ 

לאורך תהליך האימון אני משלבת מספר שיטות נוספות כגון: אימון בעזרת כלים יצירתיים – קלפים, פוטותרפייה, תקשורת מקרבת, תקשורת בין אישית, סגנונות תקשורת  אבחון בעזרת אלמנטים ציוריים    ו NLP.

תוך כדי התהליך תחשפו לדברים חדשים בחייכם ותבינו שעל מנת לייצר שינוי במערכת היחסים שלכם, עליכם לשנות את הדרך, האמונות, הגישות והדעות המגבילות שמעקבות אותכם. נבין מהיכן הן הגיעו, תגלו את מקור החיבור הראשוני שלכם ותלמדו שלא תמיד התשובה נמצאת ב"כאן ועכשיו".

נעים להכיר, אביגיל זכרוביץ מאמנת אישית ועסקית. במהלך השנים התמחתי באימון נשים בתקופות משבר, ניהול משברי חיים, התמודדות עם שינויים, ניהול מערכות יחסים, טיפול בעזרת NLP, כלים יצירתיים ותת התמחות בצעירות אחרי צבא (20-35).
אני מזמינה אותך לאימון בקליניקה שלי בנהריה – מקום מקסים חמים ומזמין, או לאימון אישי אונליין בזום. 

בואי נדבר

כאן בשבילך, מוזמנת לפנות אלי לשיחת התייעצות ללא תשלום

שתפי אם אהבת

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עוד פוסטים בבלוג

כיף שבא לך לשמוע עוד על הסדנאות וההרצאות שלי

כאן משאירים פרטים

דילוג לתוכן